23 februari en 12 maart 2024

Jullie zijn weer van harte welkom op de volgende School voor Compassie avonden in Hilversum en Amersfoort! We gaan het dit keer hebben over zien en gezien worden. In het normale leven ‘zien’ we elkaar regelmatig vluchtig en ‘horen’ we elkaar bijvoorbeeld even op de app. Natuurlijk is het fijn om ‘connected’ te zijn, maar wat gebeurt er als je elkaar werkelijk gaat zien en werkelijk gaat horen? Wat levert dat op?

We kunnen niet genoeg benadrukken hoe enthousiast wij zijn over de weg van compassie, van liefde. Want dat verandert alles. Hoe je naar een ander kijkt, hoe je naar een ander luistert, hoe je jezelf ziet en hoe je naar jezelf luistert… Moet je nagaan wat er gebeurt als je daarbij ook nog een beroep doet op een Liefde, veel groter dan jijzelf…. een compleet andere werkelijkheid is het gevolg.

Dus. We gaan elkaar in het Licht zetten. Hou je vast: het belooft een prachtige avond te worden 😊

 

We zien je graag, aankomende vrijdag 23 februari 2024 in Hilversum of dinsdag 12 maart 2024 in Amersfoort

 

Aanvang: 20.00 uur

Inloop: 19.30 uur

Adres Hilversum: Oude Enghweg 19

Adres Amersfoort: Pothstraat 16

 

 

 

No items found.

Op de hoogte blijven van onze school?

Neem contact op