24 november en 12 december 2023

Vrijdag 24 november in Hilversum en dinsdag 12 december in Amersfoort staan we stil bij zelfcompassie als antwoord op stress.

Bijna iedereen ervaart regelmatig stress. We leven in een samenleving waar we onszelf ontzettend aan het uitputten zijn. Dat is super jammer, want als je gestresst bent, neemt je vermogen tot compassie automatisch af. Onderlinge relaties worden er niet gezelliger op. Je bewijst je medemens dus een dienst als je eraan werkt minder gestresst te worden. We gaan het hebben over de onderliggende systemen van de emoties die door stress ontstaan. En het allerbelangrijkste: we gaan oefenen in hoe je compassie kunt activeren - waardoor er andere emoties ontstaan én het gevoel van gejaagdheid afneemt.

Kom dus lekker ontstressen bij ons 😊

Vrijdag 24 november: Gebouw De Vereeniging aan de Oude Enghweg 19 in Hilversum.

Dinsdag 12 december: Rochuskapel, Pothstraat 16 in Amersfoort.

Inloop: 19.30 uur. Start programma: 20.00 uur.

No items found.

Op de hoogte blijven van onze school?

Neem contact op