26 april en 14 mei 2024

Jullie zijn weer van harte welkom op de School voor Compassie avonden in Hilversum en Amersfoort!

We gaan het hebben over onze innerlijke criticus. De ene persoon is zich er heel bewust van, de ander minder. Het is dat stemmetje van binnen dat voortdurend aan het oordelen is. Regelmatig heeft hij iets op te merken over jouzelf, anderen of de omstandigheden. De criticus veroorzaakt meer ellende dan we vaak willen weten. Hij is een bron van schuldgevoelens, schaamte, teleurstelling, woede en angst. En tegelijkertijd: als je goed luistert, zijn er ook heel andere stemmen… Innerlijke stemmen die spreken met compassie, die je inspireren, andere perspectieven laten zien en je verbinden met je diepste waarden. We gaan waardevolle oefeningen doen hoe je hiermee kunt omgaan!

Liefde oordeelt niet...

We zien je graag, vrijdag 26 april in Hilversum of dinsdag 14 mei in Amersfoort.  

Aanvang: 20.00 uur

Inloop: 19.30 uur

Adres Hilversum: Oude Enghweg 19

Adres Amersfoort: Pothstraat 16 (Rochuskapel)

No items found.

Op de hoogte blijven van onze school?

Neem contact op