26 januari en 13 februari 2024

Vrijdag 26 januari in Hilversum en dinsdag 13 februari in Amerfoort

Jullie zijn weer van harte welkom op de volgende School voor Compassie avonden in Hilversum en Amersfoort! We gaan het dit keer hebben over boosheid. We lopen allemaal vroeg of laat aan tegen boosheid, of misschien zelfs wel tegen woede. Hoe ga je daarmee om? En als jij dat al heel goed kunt, heb je dan misschien tips voor de andere mensen in de groep?

Waarom hebben we het over boosheid? Boosheid is een emotie die veel mensen moeilijk kunnen hanteren. We schieten al snel in uitersten. We slikken het in en zeggen maar niks, waarmee we onszelf geweld aan doen. Het kan ook zijn dat je je juist laat meeslepen door je woede en het uiteindelijk meer kapot maakt dan je lief is. Tijdens de Open Avond gaan we oefenen met een compassievolle omgang met boosheid. Voor jezelf en voor anderen. Wow! Stel, we zouden dat met elkaar leren, maar óók onze omgeving leren… hoeveel meer compassie zou er dan in de wereld zijn?

We zien je super graag. Om elkaar te inspireren en van elkaar te leren. Om samen te groeien in compassie.

Vrijdag 26 januari 2024: Gebouw De Vereeniging, Oude Enghweg 19 in Hilversum

Dinsdag 13 februari 2024: Rochuskapel, Potstraat 16, Amersfoort

Inloop: 19.30 uur. Start programma: 20.00 uur

No items found.

Op de hoogte blijven van onze school?

Neem contact op