29 december 2023 en 9 januari 2024

Lichtjesviering

Vrijdag 29 december 2023 in Hilversum en dinsdag 9 januari 2024 in Amersfoort

Aankomende vrijdag 29 december en aankomende dinsdag 9 januari zijn jullie welkom bij een bijzondere Lichtjesviering! Samen staan we stil bij ‘oud’ en ‘nieuw’. Wat hebben we dit jaar – ook als School voor Compassie - waardevolle dingen mogen doen! Om maar wat te noemen: alle Open Avonden in Hilversum, de Mindfulness training in Hilversum, de workshops in Rotterdam, de opstart van de School voor Compassie in Amersfoort, de Themadag Compassie voor je lichaam - en alle andere trainingen en workshops die we mochten verzorgen. Dat maakt ons dankbaar! Dankbaar dat we velen van jullie daarin mochten ontmoeten en samen mochten groeien in compassie.

Wat maakt jou dankbaar als je terugblikt op 2023? Wat mocht je achter je laten, welke stappen mocht je zetten? Maar ook: wat heeft je misschien ontzettend veel pijn en verdriet bezorgd en hoe ga je daarmee om? Alles mag er zijn, niks hoeft ‘weg’. Via een bijzonder ritueel maken we samen een nieuw begin. Want dat is altijd de hoop. Je kunt elke dag opnieuw beginnen. Elke dag opnieuw kun je de keuze maken voor liefde…

We hopen jou vrijdag te zien! Want dingen afsluiten of een nieuw begin maken is zoveel waardevoller als dat kan in werkelijke verbinding met anderen…

Vrijdag 29 december 2023 in Hilversum

Locatie: Gebouw De Vereeniging, Oude Enghweg 19, Hilversum.

Aanvang programma: 20.00 uur. Inloop vanaf 19.30 uur.

Dinsdag 9 januari 2024 in Amersfoort.

Locatie: Rochuskapel, Pothstraat 16, Amersfoort.

Aanvang programma: 20.00 uur. Inloop vanaf 19.30 uur.

We zien naar je uit!

No items found.

Op de hoogte blijven van onze school?

Neem contact op