31 mei en 11 juni 2024

Er komen weer twee mooie avonden in Hilversum en Amersfoort aan :-)

Het thema van deze avonden is: Empathie. Als er in deze tijden van polarisatie iets nodig is, dan is dat het wel... Je kunt verdrietig worden van alle verwijdering die ontstaat doordat we ons opsluiten in verschillende bubbles. Maar je kunt er ook voor kiezen om deel te zijn van een tegenbeweging, een beweging van inlevingsvermogen.

We nemen je mee in theorie, lichaamswerk, oefeningen en deelrondes over dit onderwerp. De oefeningen gaan over cognitieve en affectieve empathie. Het één gaat om het begrijpen van de ander. Het andere over het voelen van de ander. Weet dit voor jezelf: aan het werk gaan met empathie, leidt per definitie tot meer verbinding en geluk. Het is telkens weer een verrassing dat je zoveel gemeen hebt met mensen die op het eerste gezicht soms ontzettend van jou lijken te verschillen.

Liefde oordeelt niet... Hoe bevrijdend.

Voel je heel welkom en neem gerust iemand mee die ook wel een beetje meer geluk en vrede kan gebruiken...

Vrijdag 31 mei in Hilversum en dinsdag 11 juni in Amersfoort.

Inloop: 19.30 uur

Aanvang: 20.00 uur

Adres Hilversum: Oude Enghweg 19 (Gebouw De Vereeniging)

Adres Amersfoort: Pothstraat 16 (Rochuskapel)

No items found.

Op de hoogte blijven van onze school?

Neem contact op