Aangepast programma op 20 mei

Het overlijden van Marjolein kwam totaal onverwacht en is voor voor allen die haar kenden, een harde klap. We kunnen en willen niet anders dan vrijdag gelegenheid te nemen om met elkaar stil te staan bij dit grote verlies. Juist nu is de behoefte aan - en de noodzaak van - compassie groot.

Je bent van harte uitgenodigd om er bij te zijn. Of je Marjolein nou kende of niet. Juist nu hebben we de aanwezigheid van elkaar nodig om dit verlies te verwerken.

Aankomende vrijdag is de inloop zoals gebruikelijk om 19.30 uur. Vanaf 19.45 uur kun je, als je dat wilt, in stilte plaatsnemen in de kapel. Om 20.00 starten we dan met de bijeenkomst. Deze duurt tot 21.30 uur. Voor alle zekerheid nog even het adres: Gebouw De Vereeniging, Oude Enghweg 19, Hilversum.

No items found.

Op de hoogte blijven van onze school?

Neem contact op