Drie workshops op vrouwenevent

Tijdens het vrouwenevent Spice up your life verzorgt de School voor Compassie drie workshops. Twee keer de stiltewandeling door Anne Tuk en één keer de christelijke meditatie door Yvonne van de Graaf.

Naast de workshops is er een centraal deel, een concert, heerlijk eten én kun je het Spice It Up Plaza bezoeken: dé ontmoetingsplaats voor inspiratie, creativiteit en verwennerij! Ontdek jouw vrouwelijke kracht met leuke activiteiten zoals handlettering en schilderen, waar kleur en expressie centraal staan.

Laat de stress van alledag achter je met een zalige handmassage en verfris je geest. Bezoek de stands waar je een scala aan unieke producten en geschenken kunt vinden. Van handgemaakte sieraden tot geschenken en boeken.

Locatie: Hotel en Congrescentrum Belmont in Ede. Wees heel welkom!

No items found.

Op de hoogte blijven van onze school?

Neem contact op