Vrijdag 27 januari 2023

Jaa..! Vrijdagavond mogen we weer. We beleven dan samen de eerste Open Avond van 2023. Om dat te vieren is er om 19.00 uur een pot-luck diner. Het werkt heel simpel: je neemt eten mee voor 1-2 personen en ter plekke delen we alles met elkaar. Heel leuk als je mensen beter wilt leren kennen of de tijd wilt hebben om lekker bij te praten. Heb je geen tijd voor het diner, dan kom je alleen naar het ‘gewone’ programma vanaf 20.00 uur. We gaan dan het jaar samen openen en stilstaan bij jouw manifestatiekracht. Deelrondes, meditaties en rituelen brengen je dichter bij waar dit jaar jouw compassie, jouw levensenergie naar toe mag stromen. Als hoofd, hart en lichaam op één lijn komen, ga je ervaren hoe moeiteloos dat kan zijn.

De avond wordt verzorgd door Anne Tuk en Yvonne van den Heuvel.

We zien je graag! Neem gerust anderen mee, die ook graag een beetje meer compassie aan de wereld toevoegen!

No items found.

Op de hoogte blijven van onze school?

Neem contact op