Nieuw onderkomen: Social Impact Factory

Vredenburg 40 is een statig, sfeervol en ruim pand. Als je zin hebt, kun je op de begane grond voorafgaand aan de training een hapje eten. Of na afloop blijven hangen met een drankje. Bar-brasserie De Utrechter verwelkomt je graag! De Social Impact Factory is een hotspot voor sociaal ondernemerschap. Een plek waar we ons als School voor Compassie helemaal thuis voelen.

Onze nieuwe locatie is uitstekend bereikbaar per trein, bus en auto. Het pand bevindt zich vlak naast het centraal station, een bushalte en diverse parkeergarages. Maar als het even kan, kom dan met de fiets! Wij adviseren je om je fiets te plaatsen bij U-stal Vredenburg. Daar staat hij de eerste 24 uur gratis, droog en veilig. Adres: Vredenburg 46

Oorspronkelijk hadden we de start van onze trainingen en cursussen gepland in café-restaurant Luc, ook in de Utrechtse binnenstad. Helaas was het op deze locatie onmogelijk om te voldoen aan de corona-regels.

Karel Muller

Trainer / projectleider

'Compassie is een gevoel, maar ook een vaardigheid. Het is verbazingwekkend hoe snel mensen zich hier in kunnen ontwikkelen.'

Op de hoogte blijven van onze school?

Neem contact op