Vrijdag 26 mei 2023

Open Avond over de kunst van verwondering

‘Verwondering is een positieve emotie, het maakt blij, het is iets om te cultiveren,’ vertelt trainer Yvonne van de Graaf. ‘Verwondering is iets waarin je je kunt bekwamen. Het vraagt om een open, aandachtige houding. Daarmee gaan we aan de slag.’

‘De kunst van verwondering helpt mensen in al hun relaties. De relatie met zichzelf, de ander, de aarde en het goddelijke,’ vervolgt Yvonne. ‘Als je denkt dat je alles zo ongeveer wel weet, hebt gezien of meegemaakt, is dat de dood in pot voor relaties. Het doet ook geen recht aan de complexiteit van de werkelijkheid. We leven in een groot mysterie. Altijd is er meer te zien en te ontdekken.’

Trainer Karel Muller: ‘Tijdens de Open Avond focussen we op verwondering over de aarde, de natuur. Als we met elkaar echt de wonderbaarlijke schoonheid gaan zien van elk afzonderlijk miertje, madeliefje of herfstblaadje, verandert dat onze omgang met de aarde. Bovendien gaan we veel meer genieten van onze omgeving. We zijn onderdeel van een indrukwekkend geheel.'

Aanstaande vrijdag 26 mei

Gebouw De Vereeniging aan de Oude Enghweg 19 in Hilversum.

Het programma start om 20.00 uur.

No items found.

Op de hoogte blijven van onze school?

Neem contact op