Peter R. en de kracht van compassie

Het blijft ons verwonderen: de betrokkenheid van de misdaadjournalist bij slachtoffers van onrecht. Nabestaanden noemen hem een vriend voor het leven. Peter leefde intens mee. Tot in lengte van jaren.

Dit maakt Peter voor mij tot een voorbeeld. Dat hij zich met zijn hele hebben en houden aan anderen verbond. Dat hij mee leed met anderen.

Nederlands bekendste misdaadverslaggever heeft een ongekende staat van dienst. Hij loste tal van cold cases op. Hij zette recht wat rechters fout deden.

Dit alles heeft uiteraard te maken met zijn vakmanschap, zijn nieuwsgierigheid en rechtvaardigheidsgevoel. Maar ik kan zijn drive en zijn doorzettingsvermogen niet los zien van zijn compassie. Ongelooflijk wat voor kracht mededogen in een enkel mens kan losmaken!

Dank je wel, Peter

Rust zacht

Karel Muller

Trainer / projectleider

'Compassie is een gevoel, maar ook een vaardigheid. Het is verbazingwekkend hoe snel mensen zich hier in kunnen ontwikkelen.'

Op de hoogte blijven van onze school?

Neem contact op