Vrijdag 23 september 2022

Aanstaande vrijdag 23 september gaan wij elkaar weer ontmoeten! Met de vorige avond nog in ons hart, zien we er weer enorm naar uit. Zoals we al aankondigden: er is dit seizoen om de andere keer een gezamenlijke maaltijd voorafgaand aan een Open Avond. Zo ook nu! Je bent van harte welkom om vanaf 19.00 uur samen te eten. Het enige wat je hoeft te doen is voldoende eten voor jezelf meenemen, dan is er altijd genoeg voor iedereen. Het programma voor de avond begint, zoals gebruikelijk, om 20.00 uur. Kun je niet mee-eten, dan ben je natuurlijk (ook) tegen die tijd van harte welkom.

En als je al vaker bent geweest, dan weet je: uitrusten mag bij ons. Kom lekker opladen, we zien naar je uit, ook als je nieuw bent!

No items found.

Op de hoogte blijven van onze school?

Neem contact op