Vrijdag 25 november 2022

We kennen het allemaal. We zijn druk, drukker, drukst en zeker die laatste maanden van het jaar hollen en vliegen we maar door’, zegt trainer Anne Tuk. ‘Een volle agenda kan zomaar betekenen dat je niet voldoende toekomt aan zelfzorg. Wat heb jij nodig? Is er genoeg rust? Kom je aan de zorg voor je eigen lichaam toe?’ 

‘Best wel een uitdaging voor veel mensen’ vervolgt Yvonne van den Heuvel. ‘Zelfzorg is niet egoïstisch, maar van levensbelang. Binnen de School voor Compassie neemt het lichaam niet voor niets een belangrijke plek in. Het is letterlijk jouw voertuig om compassie in de wereld te (kunnen) zetten. Als je niet goed voor jezelf (en voor je eigen lichaam) zorgt, raakt je leven in onbalans. En dat terwijl het heerlijk is om goed voor jezelf te zorgen, jij én je omgeving plukken er direct de vruchten van.’

De School voor Compassie organiseert om de drie weken een Open Avond. De avonden bestaan uit laagdrempelige rituelen, oefeningen en meditaties. Bezoekers zijn welkom om mee te doen, of gewoon alleen te kijken. Vanaf 19.30 staat de koffie klaar. Het programma start om 20.00 uur. Na afloop, om 21.30 uur, is er een hapje en een drankje. Ook is er live-muziek. De Open Avonden zijn een ideale gelegenheid om een keer kennis te maken met de school, maar je kunt ook gewoon elke keer komen. Het programma is iedere keer anders. 

De avond vindt plaats in Gebouw De Vereeniging aan de Oude Enghweg 19 in Hilversum.

No items found.

Op de hoogte blijven van onze school?

Neem contact op