Vrijdag 29 september

Vrijdag 29 september is de eerste open avond van het nieuwe seizoen in Hilversum. Weet je heel welkom! Ook als je voor het eerst wilt komen kijken.

Potluck

Voorafgaand aan de open avond is er een potluck: je neemt eten mee voor één persoon en ter plekke delen we alles. Een erg leuke manier om mensen te leren kennen of om bij te praten na de vakantie.

Over het programma die avond:

Hoe zorg je er – los van je omstandigheden - voor dat je altijd verbonden blijft met een diepere energiebron? Over die vraag gaat het programma op 29 september. Het is onze ervaring dat het belangrijk is dat je doet wat je gelooft. Dat datgene wat je echt belangrijk vindt, ook een plek heeft in je leven.

Aan de hand van opdrachten maken we met elkaar een reis naar binnen. We dagen elkaar uit om onszelf serieus te nemen. Om de vraag te stellen wat ons nou ten diepste drijft. Ik geloof dat je dan stuit op een bron van goddelijke energie. Daar kun je ontzettend veel kracht uit putten. Een kracht die bij je blijft in elke situatie...

Locatie: Oude Engweg 19, Hilversum

Potluck en inloop vanaf 19.00 uur

Programma: 20.00-21.30 uur

Inclusief hapje en drankje

No items found.

Op de hoogte blijven van onze school?

Neem contact op